En Son 2019 Bebek Battaniye Modelleri

Uncategorized

En Son 2019 Bebek Battaniye Modelleri

Aileye katilacak yeni üyeyi beklerken zaman gecmek bilmez degil mi? Hazirliklar yapilirken bu heyecani bastirmak icin bircok anne el isi yapiyor. Anneanneler ve babaanneler torunlarini simsicak tutacak tig isi örnekleri arastiriyor. Halalar,teyzeler durur mu? Onlar da el örgüsü marifetlerini sergileyerek bu heyecana ortak oluyor.

Hediye İcin En Güzel Alternatif

El emegi göz nuruyla hazirlanan bebek battaniyesi hazir alinanlardan daha kiymetli oldugu icin cok tercih ediliyor. Zamaniniz ve hevesiniz varsa,bebek battaniyesi nasil yapilir diye merak ediyorsaniz,güzel bebek ürünleri örmeyi ögrenebilirsiniz. Yakinlariniza hediye etmek icin hazirladiginiz battaniye örnekleri sevilince cevrenizden siparisler bile alabilirsiniz. Hobi olarak düsündügünüz bir mesgaleden para kazanmayi kim istemez ki? Yaptiginiz isleri internette kadin emegini destekleyen sayfalarda sergileyerek ek gelir elde edebilirsiniz. İster hobi olarak ister profesyonel amacla tig isi bebek battaniyesi gibi bebek battaniyelerinizi farkli formlarda örerek tulum battaniye gibi degisik isler cikarabilirsiniz.

Örmeye Nasil Baslayacagim?

Örme isi bir cesit rehabilitasyondur. Örerken rutin hayatinizdaki güncel sorunlardan uzaklasabilir,sürekli dikkat ve matematik isteyen dinamigiyle zihninizi dinc tutabilirsiniz. Ne ördügünüz degil nasil ördügünüz daha önemlidir. Bu ise gönül verdiyseniz örgü modellerinden hangisini secerseniz secin keyif alarak yaparsiniz. Cok zor gibi görünen bir bebek yelegi modeli icin yardim alabilir,motif yapilisi icin deneyimli hanimlarin özel olarak hazirladigi ve motiflerin yapilisi videolu olan anlatimlara bakabilirsiniz. Elimizin altinda internet varken hangi örgü bebek ürününü yapacaginiza karar vermek ve bebek örgüleri modelleri arasindan hangisini sececegimizi bilmek icin kücük bir arastirma yapmak kâfi.

Ne Örmeli?

Örgünün modasi hicbir zaman gecmiyor. El emegi ürünler gün gectikce daha kiymetli oluyor. Yeni ve degisik bebek battaniye modelleri gördükce siz de zamanla kendi hayalinizdeki bebek battaniyesi modelini cikarabilirsiniz.

Yeni Moda Modeller Neler?

Özellikle kiz bebekler icin birbirinden güzel örnekler bulabilirsiniz. Tavsanli bebek motifleri henüz cinsiyeti belli olmayan bebekler icin yapilabilir cünkü hem erkege hem kiza uygundur.

Battaniye modellerinin en vazgecilmez örneklerinden biri de Tunus isi olarak bilinen Afgan modelidir. Tig isi battaniye yapmak istiyorsaniz Tunus isi battaniye deneyebilirsiniz. Bir tane tig ile örülebilen bu model cok zevklidir. Tig isi bebek ürünlerinden ister yelek,ister patik yapin,hepsine uygulayabilirsiniz. Yapimi cok kolaydir. Dilediginiz renkleri kullanarak istediginiz motifi yapabilirsiniz.

Battaniye İcin Öneriler

El isi battaniye modellerinin arasinda secim yapmaya karar veremiyorsaniz begendiginiz bebek battaniyesi modelinin ne ile örüldügüne bakin. Eliniz hangi araca yatkinsa onu secmekle baslayabilirsiniz. Tig veya sis ile yapilan bebek battaniye ürünlerinin emek acisindan cok bir farki yoktur. Tig isi bebek battaniye ile sisle örülen battaniye arasinda tek fark battaniye motifidir. Degisik teknikler kullanarak cesitli motifler üretilebilir.

El isi bebek battaniyeleri hazirlanirken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur iplik seciminden daha cok motiflerdir. Bazi modellerde bebek icin uygun olmayan sertlikte motifler yapilirsa bebegin cildine sürtünme kaynakli zarar verebilir. Mümkün oldugu kadar el isi battaniye yapiminda boncuk türü cisimler kullanmamalisiniz. Koparak bebegin ulasabilecegi yerlere düsme ihtimali olan bu parcalar bebek tarafinda yutulabilir veya onlari cizebilir.

Siz de el isi bebek ürünleri yaparak hem yeteneginizi gelistirin,hem sevdiklerinize verdiginiz degeri göstererek onlari mutlu edin ve ömür boyu saklanacak bir hatira birakin.

www.bebekorguleri.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *